miejsce

montessori milanówekDo dyspozycji dzieci oddajemy nowy, przestronny, parterowy budynek o powierzchni 365 m2, w którym zadbaliśmy o dobre nasłonecznienie i estetyczny wystrój wnetrz. Wyposażenie dosotsowane jest do dzieci - jest funkcjonalne i bezpieczne.

Sam budynek został specjalnie zaprojektowany jako przedszkole z uwaględnieniem wymagań metody Montessori.

Wyjątkowa jest też lokalizacja – przedszkole jest położone trochę na uboczu w zacisznym miejscu w otoczeniu dużego, wypełnionego zielenią ogrodu o powierzchni ok. 0,5 ha

Dokładamy wszelkich starań żeby nasze przedszkole było BEZPIECZNE:

- dzieci znajdują się pod opiekę doświadczonej i wykształconej kadry,

- kazda osoba z personelu przeszła kurs pierwszej pomocy,

- wyposażenie posiada wymagane certyfikaty bezpieczeństwa,

- użyte materiały do wykończenia wnętrz są przyjazne dla alergików,

- do dyspozycji dzieci oddajemy nowo wybudowany obiekt w doskonałym stanie technicznym;

- zaprojektowany zgodnie z aktualnymi normami bezpieczeństwa;

- budynek posiada kilka dróg ewakuacyjnych;

- przedszkole wyposażone jest w system sygnalizacji pożaru bezpośrednio połączony ze strażą pożarną;

- posiada sygnalizację alarmową obsługiwaną przez agencję ochrony;

montessori ożarów mazowieckiprzedszkole prywatne błonie