przedszkole

Zapraszamy dzieci w wieku do lat 6 włącznie ( prowadzimy program "zerówkowy"). Zasady pobytu dzieci z orzeczoną niepełnosprawnością ustalamy indywidualnie.

Godziny otwarcia: 7.00–18.00 od poniedziałku do piątku (oprócz dni ustawowo wolnych od pracy).

Opłaty standardowe:

- czesne 820 zł/m-c.* (wraz z wyżywieniem)

- wpisowe - promocyjne - 99 zł

Dla drugiego dziecka zniżka 10% od czesnego i wpisowego.

Dodatkowa zniżka 5% dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Dofinansowanie przez Gminę Błonie 100 zł do czesnego dla posiadaczy KDR.

* w przypadku nieobecności dziecka, od 4 dnia odliczamy 8 zł/dzień

Nasze przedszkole zarejestrowane jest w ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Gminę Błonie pod numerem 5/EPN/13.

W ramach czesnego zapewniamy:

- przygotowywane we własnej kuchni posiłki (II śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek), posiłki dopasowujemy do alergików

- zbilansowaną przez dietetyka dietę

- opiekę logopedy i psychologa

- zajęcia prowadzone zgodnie z pedagogiką Montessori (przeczytaj dokładny opis) i podstawą programową MEN:

- angielski codziennie; gminastykę; muzykę; zajęcia plastyczne; warsztaty pieczenia chleba; zajęcia przyrodnicze; zajęcia językowe; ćwiczenie ciszy; lekcje gracji; zajęcia kształtujące umiejętności interpersonalne

- atrakcje jak wycieczki, gościnne występy w przedszkolu, spotkania z ciekawymi ludźmi itp.

Honorujemy karty